Współpraca

ZAPRASZAMY

Poniżej znajdziesz obszary naszej aktywności. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Zapraszamy Ciebie do współpracy.

W każdej sprawie pisz do nas na adres hello@ZlotoPapuasow.pl. Możesz także skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz.

WYSTAWY

Organizujemy wystawy kolekcji sztuki plemiennej

Istnieje możliwość zorganizowania zarówno wystawy dedykowanej średnio lub długoterminowej, jak również, nawiązanie współpracy przy krótszych wydarzeniach, gdzie prezentacja części naszej kolekcji będzie stanowiła dla gości dodatkową atrakcję.

WYKŁADY I PRELEKCJE

Organizujemy wykłady i prelekcje dotyczące sztuki plemiennej Papuasów

Bierzemy udział w szkoleniach i prezentacjach, m.in. w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

BADANIA NAUKOWE

Wspieramy rozwój nauki i wiedzy o sztuce plemiennej

Udostępniamy eksponaty do badań naukowych. Jesteś studentem, doktorantem, a może pracownikiem naukowym lub pasjonatem sztuki plemiennej? Zapraszamy do kontaktu.

WSPARCIE EKSPERCKIE

Udzielamy wsparcia i wiedzy eksperckiej w zakresie sztuki plemiennej z Oceanii

Jeżeli poszukujesz wiedzy dotyczącej sztuki plemiennej z Oceanii, napisz, być może będziemy w stanie Tobie pomóc. Pomagamy także w ocenie i wycenie eksponatów.

TARGI SZTUKI

Promujemy sztukę plemienną na targach sztuki

Jesteśmy zainteresowani udziałem w targach sztuki a także w innych wydarzeniach promujących podróże, eksplorację dziewiczych obszarów i kultur pierwotnych, podczas których prezentacja naszej kolekcji może stanowić dodatkowe atrakcyjne urozmaicenie dla gości.

AUKCJE SZTUKI

Organizujemy aukcje sztuki plemiennej we współpracy z wiodącymi domami aukcyjnymi.

Prowadzimy działania mające na celu popularyzację sztuki plemiennej wśród kolekcjonerów i inwestorów na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej